salvadorstudio@ukr.net +380971458535
Весільне відео
Відео на весілля Рівне — «Веселе весільне відео»
18/02/2018
0

Романтична мить весілля.

Кожна дівчина ще з дитинства мріє про чарівного принца, білу фату, найкраще весілля. Ця подія буває раз в житті (ну звичайно інколи й більше, ніж один раз, але це вже не те. Просто пянка для друзів). І звичайно, хочеться, щоб все було ідеально. Потрібно підібрати зал для весілля, вибрати меню, купити найкращу весільну сукню, музика, тамада і багато іншого. Не менш важливу роль грає весільне відео та фото, а можливо й основну. Адже весільне фото та відео — це память на все життя.
Яким повинно бути відео на весілля?
Одним подобається динамічне весільне відео, іншим романтичне. Одні хотять, щоб відео на весілля було зроблене у вигляді весільного кліпу, іншим потрібно відзняти повний весільний репортаж, дехто вподобав весільні фільми.
Я вважаю, що весільне відео повинно бути живим, без постановок, оскільки молодята не актори, а тому зіграти роль не кожному вдається. Тай набагато цікавійше бачити на відео щирі почуття, справжні емоції, а не кривляння. Це перший і мабудь головний фактор, який повинен враховуватись при відеозйомці весілля. Наступне, що потрібно знімати на відео під час весілля — це всі весільні деталі, а саме — оформлення, зал, різні дрібнички на які молодята витратили не один день. І саме головне — це правильна постановка кадру. Всі кадри у весільному відео повинні бути красивими і просто «кричати яка чарівна і щаслива молода пара», навіть якщо весілля проходило не так вже й гладко. Є ще багато аспектів, які потрібно враховувати при відеозйомці весілля, але якщо дотримуватись перечислених трьох правил, то весільне відео вийде хорошим, і молода пара буде задоволена відеооператором та своїм відео.
Милі і чарівні наречені. Нехай Вам щастить у правильному виборі відео та фото на Ваше весілля.

Подобається, чи не так? Замовляй!

Фото та відео на весілля м. Рівне, Львів, Луцьк, Житомир, Новоград Волинський, Дубно, Сарни, Славута, Київ, Радивилів, Кузнєцовськ, Броди, Костопіль, Клєвань.

Залишити відповідь