salvadorstudio@ukr.net +380971458535
Весільне відео
Весільне відео -креативний підхід до весілля
18/02/2018
0

Що таке креативний підхід до весільного відео?
Ми часто чуємо: «Креативна весільна відеозйомка», «Відео на весілля — креативлний підхід». А що ж таке креатив?

Креат́ивність — (лат. creatio — створення) — творча, новаторська діяльність; новітній термін, яким окреслюються «творчі здібності індивіда, що характеризуються здатністю до продукування принципово нових ідей і що входять в структуру обдарованості в якості незалежного фактора» (Вікіпедія)

Одже, виходячи з вище сказаного, креативний підхід до весільного відео — це весільна відеозйомка, яка не відповідає стандартам весілля. Іншими словами — це щось нове.

Більшість весільних відеооператорів говорять про креативне весільне відео маючи на увазі відеозйомку весільних кліпів в некласичних містях по типу поле, карєр і тому подібне. Крім того, як креативне відео ще може пропонуватись поскакати, побігати і т. п. Але де ж тут креатив?

Взагалі на мою думку, як у весіллі, так і у весільному відео не сильно по «Креативиш», оскільки в нас вже давно напрацювались стандарти весілля — обряди, регламенлт, і т. п. — від яких не відійдеш.

А тому навіщо «придумувати велосипед»? Можливо варто просто скористатись правилами, давно відомими всім професійним відеооператорам (мається наувазі оператори з операторською освітою, а не з курсами, чи майстеркласами), та режисерам правилами сценарної відеозйомки, постаноски, та просто робити свою роботу професійно, а не репортажна зйомка — «Хоум відео», чи «Я тут придумав класний весільний відеоролик»

Я наприклад пропоную виготовлення різного плану весільних відео в вигляді інтервю, документального весільного фільму, телепередачі в кінці кінців, тощо. Звичайно це важче, але ж цікавше дивитись. Та й молодій парі таке весільне відео захочеться дивитись частійше, а не раз в зитті після весілля, бо гроші заплачені. Наприклад показувати гостям своє відео кожного разу, коли вони до Вас завітають.

Відео на весілля — «Весільне інтервю», та «Враження молодят»- що запропоноване вище — це тільки крапля в морі з того, що мажна робити з весільним відео….

Подобається? Звертайтесь. Відео та фото на весілля. Наші відеооператор та фотограф на весілля працюють в містах: Рівне, Львів, Луцьк, Житомир, Новоград Волинський, Дубно, Сарни, Славута, Київ, Радивилів, Кузнєцовськ, та інші міста та села України.

Залишити відповідь