Як обрати весільну сукню.

Я, звичайно, не дівчина і не професіонал, але як відеограф на весілля і як художник, я можу дати декілька порад, адже красива наречена — красиве весільне відео.

Наші весільні салони пропонують безліч весільних суконь. Очі розбігаються, не знаєш що вибрати. Але чи насправді це так? Звичайно ні. Сукні дорогі і тому їх закупляють зазвичай по одній моделі, здебільшого середнього розміру і тулять їх всім, щоб продати, незалежно чи Ваш це розмір чи ні. Адже в платті є чарівний корсет: плотна дівчина – розтянув, худа – стянув. А про його призначення підкреслювати талію ніхто не говорить. Та й довжина не проблема: тільки сьогодні і тільки для Вас – чарівні туфлі на каблуках.
Любі паняночки, перша порада: яку б Ви сукню не взяли, вона має бути Вашого розміру… корсет має робити Вашу талію тоншою та підкреслювати Ваші груди, а не втримувати їх, щоб не вивалились чи не робити більшими. Ззаду корсет не повинен повністю сходитись, але й дуже широко теж погано.
Щодо довжини сукні, то високий каблук тут не спасає, сукня має бути такої довжини, щоб можна було легко ходити не спотикаючись і не піднімаючи плаття вище голови.
А то в реальності наречена ходить гірше дресированого ведмедя на задніх лапах. Коли знімаєш відео на весіллі, стараєшся обмежити рухи наречених із-за ходи, вибачте на слові, «рахіта».
Найкраще, звичайно, шити плаття, але наші майстри після «бурсітету» максимум що можуть зробити – взяти готову викройку, — і тут історія повторюється… тому будьте обережні.
Щодо фасону: пишне плаття чи приталене, то потрібно дивитись чи підходить воно до Вашої фігури. Яке може бути пишне плаття, якщо ти важиш центнер? Ти в ньому будеш як «корова», одягнеш і станеш в 2-3 рази більшою, а нам фотографам і відеографам видумуй з якого ракурса зняти, щоб приховати це.
Хоча, милі дами, обирати Вам.
Успіху і будьте в день свого весілля найчарівнішими принцесами!%d такие блоггеры, как: