«Весільні професіонали…» — відеограф та фотограф на весіллі.

Дуже часто, а скоріш за все завжди, весільні відеооператор та фотограф пишуть в рекламі «Професійне відео та фото на весілля» і ми цьому віримо. Ура, знайшли професіонала…

Дуже часто, а скоріш за все завжди, весільні відеооператор та фотограф пишуть в рекламі «Професійне відео та фото на весілля» і ми цьому віримо. Ура, знайшли професіонала! Ще й так красиво розповідає, справжній професіонал. І байдуже, що Ви нічого в цьому не розумієте — навпаки — це ж класно. Вішай лапшу скільки хочеш. Іноді фотограф, чи відеооператор, таке задвине, що й сам не знає потім «Що ж я сказав», «А чи правда це?» А фрази : «Свадебному фотографу лучше работать с знакомым видеографом, проффесионалом, нежели с этим…», чи «В цьому весільному відео я придумав такий крутий весільний кліп»… бла бла бла і так далі. Або він справді талант, або пихатий дурень…

Ну що ти видумав, чи придумав? Відео існує вже близько 100 років і всі можливі прийоми вже видумали, просто бери і знімай. Цей прийом придумав Хічкок, цей план вперше використали в Америці у вестернах.

Просто читай та використовуй прийоми зйомки та монтажу.

Так ні: «Я крутий, я талант», а при цьому не знає, що таке «план» і які вони бувають.

Класне відео знімає. Чого ж ні? Гарна пара, крутий інтер’єр, насичене весілля. Тут і вмінь не треба — все і так красиво.

А покажіть, як Ви знімаєте відео «застілля» на весіллі? — і тут «Упс», страх — «Home Video». Хто ж Вам це покаже?

А стосовно парної роботи фотографа і відеографа, так тут повна брехня. Просто весіль мало і треба втулити свого відеооператора чи фотографа.

Насправді парна робота на весіллі — це круто, але за умови, якщо відео та фотозйомка весілля ретельно планується. Тоді і час економиться, а також можна відео та фото зробити тематичним, тобто класним. Доречі, ще одна брехня — «Мы планируем фотосессию на свадьбу» — Ага, зараз приїдем на місце і побачим… Я працював з весільними фотографами, які приїзджаючи в незнайоме місце не просто губились, а впадали в депресію. І де професіоналізм?

От Вам планування: «Їдем в той ліс…» — не тому, що це місце найкраще підходить до тематики Вашого весілля, а просто: «я знаю як там фоткати».

На цю тематику можна було б ще багато говорити, але навіщо?

Давайте краще поговоримо як розпізнати провесіонала?

Ну з фотографами все просто. Там справді безмежний простір для творчості. Фотограф — це художник. Але як його розпізнати? Все просто — дивіться роботи. Якщо Ви бачите, що практично всі фотографії класні, — це Ваш фотограф на весілля. Якщо ж дві-три з весілля — це просто повезло. Погода була класна, молода пара фотогієнічна, і т д. Не ризикуйте, а то після весілля купа виправдань: «Часу мало, на природу не їздили». А де ж твій талант? Що тут скажеш: «Поганому танцюристу яйця мішають»

Як підтвердження моїх слів є в мене знайома, якій на унікальні кадри щастить. Вона зеленого поняття немає, як фоткати. Просто фоткає дітей на «мильницю», а інколи такий кадр вихопить, що аж заздрісно…

Стосовна відеографа — то тут складніше. Це не фото, яке може виправити фотошоп, якщо не повезло.

Більша частина майстерності відеографа — це знання. Знання прийомів зйомки відеооператора, знання режисури, знання журналістики, монтажу. Професійний відеограф — це такий собі гибрид.

То як же його вибрати? Перший признак — це спілкування терміногогією. Якщо знає терміни — є шанс, що знає про що говорить. Друге — переглядайте не тільки красиві кліпи, а й репортажну зйомку. Адже якщо з першим може повести, то з другим без знаннь нікуди.

Ну і основне: «Ніколи не купуйтесь на красиві слова». Весілля не шафа, яку можна переробити багато разів, а якщо не вийшло — забрати гроші та купити дорожчу, кращу.

Весілля Вам ніхто заново відтворити не зможе. Емоції — це лише мить Вашого життя.

І хай Вам щастить у виборі відео та фото на весілля%d такие блоггеры, как: