Чи потрібно фото та відео на весілля.

А й справді – чи потрібне фото та відео на весілля?
Весільна біла сукня – це важливий атрибут весілля в Україні, без нього не може обійтися жодна наречена. Тисячі варіантів суконь. Всі хочеться одягнути. Та й що скажуть люди, якщо наречена буде не у весільній сукні? Крім того вона має бути обов’язково пишна, адже з давніх-давен так заведено.

«Напялити» на маленьку тендітну красиву дівчину здоровенний мішок більший за неї на 3 розміри… ну й що? Адже є корсет. Худа – затянем, повненька – відпустим, низька – туфлі на високих підборах і вся краса…
В реальності незрозуміло: то бегемот чи ведмедик. А якщо ця сукня ще й коштує дорого то це круто, не важливо, що це плаття на один раз і все, що воно не підходить по фігурі, що на весільному фото вона «корова». Особливо мені подобається, коли повненька миловидна дівчина «напялює» пишне плаття. Здалеку здається – дівчина центнера два важить. Як цей худенький хлопець зростом «метр-п’ятдесят з чепчиком» зможе її підняти на руки? Так, весільна сукня важливіша ніж весільне відео та фото.

То як обрати сукню і чи важливо це для відео та фото на весілля читайте тут.

Другий важливий весільний атрибут – це весільний кортеж. Звичайно, покататись в день весілля на весільному лімузині і заплатити за нього 200 грн за годину це круто. А ще круче, замовити його з 10 до 15 години і покататись всього годину. Бомба, нічого не скажеш… На все життя пам’ять. Особливо коли це відзняти під час весілля на відео. А ще круче, коли це зробить сестра на телефон. Зауважте, ціна такої пам’яті 4000 грн. — тут без слів…

Ще один не менш важливий атрибут це весільний стіл. Тут ціла епопея: салати, закуски і саме головне – горілка. Адже, що люди скажуть, якщо не буде горілки, вони ж не виспляться в салаті і саме головне – будуть все пам’ятати. І не важливо, що більша половина продуктів просто зіпсується.

 Ще багато чого можна перечислити, але я на цьому зупинюсь далі. Підбивши бюджет ми зрозуміємо, що на фото та відео грошей не вистачає. А й справді, ці оператори обнагліли: такі гроші беруть, за що? В мене є фотоапарат, в брата відеокамера… Результатом буде така картина: брат за першим столом хильнув лишнього і заграла молода кров — пішов знімати ноги дівчат. Далі забув виключити відеокамеру і зняв все: підлогу, ноги під столом, люстру.. і жодного кадру з нареченими. Потім – упс… акумулятор сів.

Класна весільна відеозйомка, нічого не скажеш. То чи потрібен відеооператор та фотограф на весіллі?.. Якщо потрібна пам’ять, то думайте самі…%d такие блоггеры, как: