Відео на весілля
Студія Salvador
Фото на весілля
Перегляньте наше весільне фото портфоліо
Аерозйомка весілля, відеозйомка з квадракоптера
Професійна зйомка весілля з повітря

Ми вдячні Вам, що завітали на нашу сторінку!
В цій статті ми розповімо Вам, як ми працюємо на весіллі, та скільки коштують послуги фотографа та відеографа на весілля.
Колектив студії «Сальвадор» налічує 5 чоловік. Всі професіонали своєї справи зі стажем роботи в сфері фото та відео не менше пяти років.
На весіллі працює знімальна група в кількості чотири чоловіка — два відеооператори, фотограф та асистент. відео та фотозйомка проводиться професійною DSLR технікою. Фотосесії плануються заздалегідь для економії часу безпосередньо на весіллі. Щоб підвищити ефективність, та якість фото-відео проводяться пробні фотосесії перед весіллям, та післявесільні зйомки.
На студії ми виготовляєм весільні фотокниги, весільне відео інтерв’ю, весільні фільми, весільне відео кліп, та багато іншого. Весільний фотограф студії «Сальвадор» при фотосесіях використовує не тільки вміння і фантазію, а й широко застосовує допоміжні засоби весільні атрибути для фотосесії.
Крім того знамоємо весільні LoveStory лавсторі за сценаріями, що набагато цікавійше.
Пропонуємо послуги відео та фото на весілля в містах Рівне, Луцьк, Сарни, Кузнецовськ, Новоград-Волинський, Житомир, Львів, Київ, Дубно, Радивилів, так і в областях, районах та селах.
Середня вартість послуг відео на весілля 5500 грн. . Фотограф на весілля 3500 грн. На комплексах можливі знижки. Також можливі цінові варіанти в залежності від умов праці. Телефонуйте.
Повний комплект відео та фото «Комплект VIP» коштує від 400 до 600$ в залежності від наповнення, обговорюється індивідуально.