Ми вдячні Вам, що завітали на нашу сторінку!

В цій статті ми розповімо Вам, як ми працюємо на весіллі, та скільки коштують послуги фотографа та відеографа на весілля.
Колектив студії «Сальвадор» налічує 5 чоловік. Всі професіонали своєї справи зі стажем роботи в сфері фото та відео не менше пяти років.
На весіллі працює знімальна група в кількості чотири чоловіка — два відеооператори, фотограф та асистент. відео та фотозйомка проводиться професійною DSLR технікою. Фотосесії плануються заздалегідь для економії часу безпосередньо на весіллі. Щоб підвищити ефективність, та якість фото-відео проводяться пробні фотосесії перед весіллям, та післявесільні зйомки.
На студії ми виготовляєм весільні фотокниги, весільне відео — «інтерв’ю», весільні фільми, весільне відео — «кліп», та багато іншого. Весільний фотограф студії «Сальвадор» при фотосесіях використовує не тільки вміння і фантазію, а й широко застосовує допоміжні засоби — «весільні атрибути для фотосесії«.
Крім того знамоємо весільні LoveStory «лавсторі» за сценаріями, що набагато цікавійше.
Пропонуємо послуги відео та фото на весілля в містах Рівне, Луцьк, Сарни, Кузнецовськ, Новоград-Волинський, Житомир, Львів, Київ, Дубно, Радивилів, так і в областях, районах та селах.
Середня вартість послуг відео на весілля 5500 грн. . Фотограф на весілля 3500 грн. На комплексах можливі знижки. Також можливі цінові варіанти в залежності від умов праці. Телефонуйте…
Повний комплект відео та фото — «Комплект VIP» — коштує від 400 до 600$ в залежності від наповнення, обговорюється індивідуально.